Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Lukrowana Dama napisał:
Tak, turasow to sie ignoruje, spuszcza glowke i nie szuka zaczepki.
Za to do rodakow...

Wiesz pierw trzeba zaczac od siebie, to jest "wlasna reflekcja".

-----------------------------------


Pytanie! Czy was tez inni nazywaja "brudasami"? Wy jestescie "czysci" tak? super obywatele?

Wedlug mnie kulturalni ludzie takiego slownictwa nie uzywaja!?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Nie zrozumialas mnie,Lukrowana Damonie twierdze ze mozna czy nie mozna...tylko jak dochodzi juz do sprzeczki czy wymainy pogladow...bezpieczniej jest z rodakiem...a szukanie zaczepek i tak nigdy nie prowadzi do niczego dobrego,niewazne z kim Araby nie uznaja twojej racji nigdy a jeszcze narazisz sie na nieprzyjemnosci,wiec po co??? Czasami zdarza mi sie takiego zbluzgac jesli juz w chamski sposob osobiscie sie do mnie odnosci...na codzien poprostu nie wchodze im w droge...nie asymiluje sie z nimi,nie szukam zaczepek ani nie dyskutuje...bo i nie ma o czym
Mialam kiedys w szkole na lekcjach holenderskiego ..przyjemnosc dyskusji z Marokanczykiem....zdecydowanie dyskutopwac z rodakiem czy nawet Holendrem,Wlochem czy innym Europejczykiem


Z tego co zaznaczylem na grubo, naprawde, dobrze sie posmialem. Czy ty kobieto wiesz wogole o czym mowisz? Napewno poprostu nie znasz zadnych Arabow, Marokanczykow lub Turkow. Albo moze znalas jakas jedna osobe i zostalo ci tylko takie wspomnienie.

Zreszta nawet napisalas o tym. Mialas kiedys przyjemnosc dyskusji z Marokanczykiem. Te slowa mowia wszystko: "Mialam, kiedys jedna dyskusje". Co nam zostaje po tej dyskusji? Subjektywna opinia kobiety o czlowieku z inna cera, religia lub innym zdaniem.

Wracajac do tego ze wolisz dyskutowac z tylko bialasami lub Europejczykami. Zwróć uwagę na to ze wiekszosc Marokanczykow, Turkow i Arabow ktorzy mieszkaja w Holandi/Belgi sie tam urodzili, i tez sa Europejczykami wedlug Ciebie. I ze ty jeszcze mieszkasz w ich kraju.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ciesze sie ze dostarczylam ci rozrywki...I nie mow mi jakie mam doswiadczenia,kogo znam i jak oceniam ludzi...bo mnie nie znasz...Wiec daruj sobie...I mysle ze jestes troche za mlody,zeby zrozumiec co nie co....Mieszkam za granica juz grubo ponad 10 lat,spotkalam sie z roznym traktowaniem ze strony roznych narodowosci...najgorsze spotkalo mnie ze strony Arabow czy Turkow czy Marokanczykow.Nie bede opisywac tych doswiadczen,bo to bez sensu.Uczepisz sie jednego zdania i nim budujesz swoja obrone...
Ciesz sie,ze ty nie miales z nimi przykrych doswiadczen...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lody bambino,smietankowe lody
Ty jednak kretyn jestes Mareczek!!!

To sie pozegnaj grzecznie i wracaj w podskokach do siebie na wies. Nikt ci tu niczego nie narzuca ale widze ze podobnie jak marokancy i turcy na ktorych tu zlorzeczysz szukasz dziury w calym. Jestes do tego monotematyczny i wykazujesz cechy sluchaczy radia z Torunia. Nie dociera tez do twojej malej i lysej glowki to ze zaznaczylem ze po prostu ignoruje arabow. Nie szukam zaczepki, zwyczajnie wiekszosc z nich traktuje jako przechodniow i nie podniecam sie jak ty przy kazdej wypowiedzi na ich temat.
Miales o ile pamietam pochwalic sie jak ty zaczeles swoja kariere w Beneluxie bo "jechales: po Polakach zaczynajacych prace w NL od zmywaka. Ty na pewno byles zdolny, dostales stypendium w Brukseli a teraz jestes u szczytu kariery i cala twoja wioska jest z ciebie dumna.
Czy ty facet sadzisz ze ludzie pracujacy na zmywaku sa gorsi od ciebie??? Wole wypic browar z kolesiem ze zmywaka niz takim pacanem jak ty bo to obciach.
Ja ze swojej strony nie pozwole zeby jakis burak w pedalskim bialym wdzianku jechal po moich rodzicach i zapamietaj to sobie. Dam ci jeszcze jedna rade. Dokup sobie jeszcze biala czapeczke do swojej kreacji i moze zacznij sprzedawac lody na plazy choc to pewnie za trudne dla ciebie.[/quote]
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
W dupach wam sie poprzewracało!!!!!
Marek jeszcze jeden tekst chwalacy ze jestes tu od *92 mi jaja od smiechu odpadna. Chwsalisz sie czy zalisz ze tutaj tyle siedzisz???
wg mnie sie zalisz, bo ja jestem tu tylko 8 miesiecy, bo wczesniej nie mialem powodow ucieczki za granice.
Brudasy szukaja wrazen z polkami i nie ma co kryc. Nie potrafia honorowo załatwiac spraw. Takiego skurwiela, który by dotknał nasza polke bez jej pozwolenia to kurwa włożyłbym widelce w oczy i bym mu kurwa lornetke zrobil!!!!
Mam kumpli turasów, mam kumpli z maroko... w chuju to mam ze zrobilem z jednym czy drugim jakis niewinny biznes. Bussines is bussines. tak??
Ja to bym tą cała holandie w pizdu zaorał. Psia jego mać.
pozdrawiam kurwa z samego rana.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz,Czarny...nie kazdy wyjechal z kraju ,bo musial uciekac...Wyjechalam na poczatku '99 nie dlatego ze musialam...poprostu chcialamNie mialam i nie mam powodow zeby uciekac...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja to wyjechalem dawno temu bo uciekalem przed gestapo
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
ja tez uciekne;]
chuje mnie nie złapia
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Czarny85 napisał:
ja tez uciekne;]
chuje mnie nie złapia

buchacha.............. ja akuret tez z uciekajacych, tylko ze przed ludzka glupota akurat.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
i wszysznio w tym paskudnym temacie . niech to nie trafi do moich kolegów z policju, ale chuj wam w dupę węszące skurwysyny!!!
Wrazliwość wrażliwością, ale w imię zasad kurwa jego mać smierć skurwysynom.
a dziś zrobiłem na obiad pieczeń w sosie włoskim i zjem ją kurwa sam. a chryzantemy złociste w półlitrówce po czystej... dalej bez wody...
pozdro wirtualni przyjaciele.
Zgłoś wpis


Bliżej nas